Пропоновані канали

 

Перший національний / ТРК “ЕРА”
Перший Національний – загальнодержавний ефірний канал. Інформаційно – публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі та спортивні передачі.
Сайт каналу: 1tv.com.ua
1+1

Один із лідерів українського телеефіру. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Все яскраво, якісно і актуально.

Сайт каналу: www.1plus1.ua
ВДТ-6

Вінницький державний телеканал освітлює останні події у Вінниці і Вінницькій області, транслює передачі інформаційно-аналітичного, новинного і розважального змісту.

Сайт каналу: www.vodtrk.com.ua
ВІТА

Вінницьке інформаційно – телевізійне агентство «Віта» спеціалізується на міських новинах. Має ряд власних проектів: «День за днем», «З перших вуст», «Діалог з владою», «Магія здоров’я».

Інтер

Телеканал «Інтер» – загальнонаціональний канал, в українському ефірі – з жовтня 1996 року. Весь цей час канал фактично є лідером вітчизняного телебачення. Такі позиції «Інтер» зайняв завдяки чіткому дотриманню первинно вибраної концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Сайт каналу: inter.ua
СТБ

«СТБ» – український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – людина соціально активна, тому в програмі популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжних компаній.

Сайт каналу: www.stb.ua
Вінниччина

Вінницький обласний телеканал, який в своїх програмах охоплює життя Вінницького регіону. Основний напрям – інформаційно-публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі і спортивні передачі.

НТН

«НТН» — молодий всеукраїнський інформаційний телеканал. Девіз інформаційної служби телеканалу – “Новини зараз”. Вцілому, шість годин гарячого інформаційного продукту цілодобово: економічні та політичні новини України та регіонів. Підбір фільмів, орієнтований на різновікову аудиторію. Глядачам представлені шедеври світового кіно, вітчизняні і зарубіжні телесеріали.

Сайт каналу: ntn.ua
ICTV

Новини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосувати щодня, розважитись, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт каналу: ictv.ua
Телеканал «Україна»

Розважальні і інформаційні програми. Найновіші і кращі фільми і серіали. Щоденне ток-шоу. Телеканал «Україна» охоплює всі верстви населення. Мовлення інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне.

Сайт каналу: kanalukraina.tv
Новий канал

Всеукраїнський недержавний канал з великою кількістю ексклюзивних матеріалів. Репортерські розслідування, прямі ефіри, реаліті-шоу, обговорення і міркування, серіали, кіно і новини. Погляд каналу на події в Україні і світі. Неординарні матеріали, професіоналізм у поданні інформації.

Сайт каналу: www.novy.tv
2+2

Український телеканал, який пропонує кращі новинки світового кінематографу для того, хто уміє відчувати, для того, хто знає, як слід радіти. Фільми для молодих, які живуть насиченим життям і чекають саме такого ефекту і від кіно.

Сайт каналу: www.2plus2.ua
RTVi

Канал складається з кращих інформаційних і розважальних передач російського телебачення, російських і зарубіжних телесеріалів і художніх фільмів.

Сайт каналу: www.rtvi.ru
5-й канал

«5 канал» – інформаційний канал. Це самі останні новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Година Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та інші.

Сайт каналу: 5.ua
112 Україна

Інформаційно-просвітницький канал. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.

Сайт каналу: 112.ua

Парламентський канал “Рада”

Унікальний канал, що транслює винятково засідання Верховної Ради України. Звісно, важливий для всіх, хто цікавиться формуванням законодавства України і тенденціями в політиці. Голосування, виступи депутатів, ухвалення найважливіших законопроектів. Найбільш офіційний канал України.

Сайт каналу: www.rada.gov.ua


24 News

Телевізійний канал новин «24» — це оперативне, об’єктивне і неупереджене подання новин, цікавої та корисної для глядача інформації будь-якої пори дня. Не треба чекати наступного випуску новин на інших телеканалах — достатньо включити канал новин «24» і за півгодини взнати про найголовніше. Ніяких ток-шоу, серіалів, довгих розмов телеведучих, нескінченних рекламних блоків — тільки об’єктивні новини 24 години на добу.

Сайт каналу: www.24tv.com.ua


Культура

ТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури. Місія “Культури” – представляти суспільству сучасні моральні і ціннісні орієнтири.

Сайт каналу: cultureua.com


Еспресо ТV

Український інформаційний телеканал, телеканал представляє безліч репортажів і програм на різну тематику: економіка, спорт, культура, мир, хай-тек.

Сайт каналу: espreso.tv


Єврокіно

Слоган: «Кіно зі знаком якості!». Наповнення каналу – 600 годин преміального європейського контенту.

Сайт каналу: eurokino.tv

Детский Мир

«Детский Мир» – це перший в Росії канал, створений спеціально для дітей! Добрі ігрові і мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

Плюс-Плюс

Якщо у вас є діти – “ПЛЮСПЛЮС” для вас! «ПЛЮСПЛЮС» – новий розважальний канал для батьків та їхніх дітей. Ми пропонуємо глядачеві кращі пізнавальні, розвиваючі та виховні програми, мультсеріали і класичне радянське дитяче кіно. «ПЛЮСПЛЮС» – це не канал для дітей. Це канал, який здатен зібрати перед телевізором всю сім’ю! Мовлення ведеться 24 години на добу.

Сайт каналу: www.plus-plus.tv


Піксель

«Піксель» – перший та єдиний український телеканал для дітей у цифровому ефірі. Це – якісний пізнавальний, розвиваючий та навчальний продукт для наймолодшого глядача. Зокрема, кращі зразки світового анімаційного мистецтва, визнані розвиваючі і навчальні проекти, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка.

Сайт каналу: www.pixelua.tv


Enter-фільм

«Enter-фільм» – кіноканал транслює фільми і програми про кіно для всієї сім`ї, для молодіжної аудиторії, в сітці віщання існує спеціальний кінопоказ для «опівнічників». Enter-фільм у своїй програмній політиці намагається максимально врахувати смаки і пристрасті найширшої аудиторії. Досить часто демонструються фільми, відмічені нагородами різних кінофестивалів.

Сайт каналу: www.enterfilm.com.ua


ATR

Кримський телеканал, більшу частину ефіру якого займають програми власного виробництва – інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні та дитячі.

Сайт каналу: atr.ua

OTV

Ефір телеканалу OTV побудований на базі серверного мовлення. Його складова популярна сучасна музика, інтерактивні розваги та послуги, новини українського та світового шоу-бізнесу, різні музичні програми.

Сайт каналу: o-tv.tv

ZOOM

Zoom — українській розважальній телеканал. Змінив канал MTV Україна з 1 червня 2013 року.

Сайт каналу: zoomua.tv

М1

Український музичний канал, що розважає. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: знаменитостей, музикальні події, гарячі хіти, останні балачки… Про все, що показують і про що не хочуть говорити…

Сайт каналу: m1.tv
М2

Український супутниково-кабельний телевізійний канал з цілодобовою трансляцією в стереозвучанні музичних кліпів і розважальних програм для широкої аудиторії. В ефірі звучить тільки українська музика і той продукт, який створений українцями.

Сайт каналу: m2.tv

Телеканал “XSport”

XSPORT — мультиспортивний телеканал, орієнтований на активну аудиторію, що веде спортивний спосіб життя та прагне постійного самовдосконалення. Канал XSPORT розпочав своє мовлення 10 червня 2013 року, прийшовши на зміну каналу “Хокей”. Новий телеканал об’єднує в сітці мовлення яскраві хокейні поєдинки з трансляціями інших видів спорту.

Сайт канала: http://xsport.ua

ТЕТ

«ТЕТ» – український канал, який транслює як новинні і розважальні програми, так і художні фільми, які стали класикою. Крім своїх телепередач телеканал транслює програми російської компанії «ТНТ».

Сайт каналу: www.tet.tv

НЛО TV

НЛО ТВ – молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!

Сайт каналу: nlotv.com

К1

«К1» – загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво програм, які відповідають найвищім професійним стандартам і очікуванням сучасної аудиторії.

Сайт каналу: k1.ua

К2

Телеканал К2 – це справжній подарунок для жінок. Романтичні серіали, фільми, ток-шоу, модні покази перенесуть вас у світ відчуттів, любові, пристрасті і краси! Легкий, емоційний і веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. Не зраджуючи своєму образу і залишаючись вірним своєму глядачеві, К2 пропонує ціле сузір`я програм, які допоможуть гарним хазяйкам смачно готувати, облаштовувати будинок, піклуватися про дітей, при цьому виглядати на всі сто! К2 – телеканал для жінок, що прагнуть досягти успіху в житті.

Сайт каналу: www.k2.ua

Indigo TV

Сучасний і стильний телеканал для тих, хто шукає гармонію в собі і відносинах з навколишнім світом. Телеканал транслює програми про сучасний спосіб життя, хобі, моду, кулінарію, сім’ю та гармонію людських відносин.

Сайт каналу: indigotv.com.ua
FilmBox

Голлівуд у всій своїй красі. Тільки на Filmbox зустрічайте найпопулярніше американське масове кіно. Блокбастери, драми, комедії, трилери, фантастика – 300 прем’єр на рік і повторні покази найкращих кінострічок.

Сайт каналу: filmboxlive.com
Сонце

Розважальний телеканал українською мовою. СОНЦЕ – канал позитивних емоцій. На СОНЦІ не буває випусків новин, політики, соціальних тем або поганого настрою. Тільки розваги, гумор, смачна їжа та серіали.

Сайт каналу: sonce.tv
Наука

Науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Канал присвячений унікальним розробкам, новим технологіям майбутнього і сьогодення, науковим відкриттям та інноваціям. Завдання каналу – легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнення і новітніх технологіях.

Сайт каналу: kontinent-tv.com.ua
1й Автомобільний

Перший автомобільний – перший і єдиний український телевізійний канал, всі програми якого присвячено автомобільному світу.

Сайт каналу: www.1auto.tv
Фауна

Телеканал про живу і дику природу. Пернаті і пухнасті, непомітні і величні, хижі і травоїдні – наші найближчі сусіди на планеті Земля.

Сайт каналу: kontinent-tv.com.ua
Трофей

Телеканал для тих чиє життя немислиме без полювання, прогулянок по лісі і риболовлі. Для тих хто міцно стоїть на ногах і бере від життя максимум! На телеканалі програми Українського виробництва! Тільки національні ТРОФЕЇ!

Сайт каналу: trofey.net
ТВ-XXI сторіччя

Основна концепція фільмового каналу TV- XXI – представити глядачу європейське кіно в широкому діапазоні: італійські, французькі, російські та інші фільми, ну і, звичайно ж, кращу голлівудську продукцію. Тільки ігрове кіно Всі фільми, включені до Програми, демонстіровалісь свого часу в кінотеатрах різних країн. В репертуарі каналу є як «свіжі» фільми зі старого і нового світу, так і фільми, що вже ввійшли в історію кінематографу. Всі фільми, включені в програму TV-21 озвучені російською мовою.

Сайт каналу: www.tv21.lv
Мега

«Мега» – це найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати програм для тих, хто прагне знати більше про людину та її можливості і ладен щодня кидати виклик собі та оточуючому світові.

Сайт каналу: megatv.kiev.ua

Тоніс

Канал відомий своїми циклами документальних фільмів. «Тоніс» був і залишається новатором у такій області телепоказу як документальні серіали. Канал також віддає перевагу популярному вітчизняному кіно. Крім цього, на Тонісі приділяють увагу придбанню фільмів іноземного виробництва, які спеціально призначені для телепоказу. Вся продукція каналу різна за жанрами і тематикою, і тижнева сітка враховує смаки різних вікових груп.

Сайт каналу: www.tonis.ua
Квартал

Це розважальний канал, програмна сітка каналу сформована з популярних в Україні та в світі шоу, фільмів і серіалів, анімаційних проектів Студії “Квартал 95”, а також спеціально придбаного контенту Західних виробників.

Сайт каналу: kvartal95.com
Бігуді

Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу – вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. “Бігуді” створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Слоган телеканалу «Дякую, що ти є!».

Сайт каналу: biguditv.com
Fashion TV

Телевізійний канал, який дозволить своїм глядачам поринути у світ моди і фешн індустрії, дізнатися про всі важливі події та заходи в цій галузі. Трансляції світових тижнів мод, покази знаменитих дизайнерів і молодих, але перспективних творців моди. Бути в курсі модних тенденцій, новинок косметики та аксесуарів, стежити за розвитком брендів.

Сайт каналу: wfc.tv
Наше Улюблене Кіно

Цілодобовий телеканал, що транслює широко відомі фільми провідних радянських і російських кіностудій. Особливе місце відведено програмам і кіноциклу, присвяченим ювілеям великих акторів і режисерів.

Сайт каналу: tv.belta.by
ZІК

Телеканал завжди йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється, прагнучи давати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми. Тому ZIK робить акцент на програми власного виробництва: документальні фільми, публіцистичні передачі, журналістські розслідування.

Сайт каналу: zik.ua
QTV

Український дитячий розважальний телеканал, орієнтований, в першу чергу, на дитячу, підліткову та молодіжну аудиторію. Найбільшою популярністю у глядачів каналу користуються легендарні мультфільми, кращі аніме і популярна 3D-анімація DreamWorks.

Сайт каналу: qtv.ua
Футбол 1 / Футбол 2

Тематичні канали для широкої аудиторії футбольних уболівальників. Офіційні транслятори Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА на сезони 2012-2015 рр., А також 2015-2018 рр., Чемпіонату Світу 2018. Транслятори матчів української Прем’єр-ліги (УПЛ), Кубка України, Суперкубка України. Також канали транслюють топ-матчі кращих чемпіонатів – Іспанії, Англіїї проекти власного виробництва.

Сайт канала: footballua.tv