Телерадіокомпанія "ТВін"

Інтернет-сервіс провайдер Вінницька область

Калинівка

Калинівка

Тарифи на телебачення для абонентів в м. Калинівка

Тариф Абонентська платаВартість підключення
Стандарт 110,00 грн/міс80 грн

Перший національний / ТРК “ЕРА”Перший Національний – загальнодержавний ефірний канал. Інформаційно – публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі та спортивні передачі.

Сайт каналу: 1tv.com.ua

1+1

Один із лідерів українського телеефіру. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Все яскраво, якісно і актуально.

Сайт каналу: www.1plus1.ua

ВДТ-6

Вінницький державний телеканал освітлює останні події у Вінниці і Вінницькій області, транслює передачі інформаційно-аналітичного, новинного і розважального змісту.

Сайт каналу: www.vodtrk.com.ua

ВІТА

Вінницьке інформаційно – телевізійне агентство «Віта» спеціалізується на міських новинах. Має ряд власних проектів: «День за днем», «З перших вуст», «Діалог з владою», «Магія здоров’я».

СТБ

«СТБ» – український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – людина соціально активна, тому в програмі популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжних компаній.

Сайт каналу: www.stb.ua

Вінниччина

Вінницький обласний телеканал, який в своїх програмах охоплює життя Вінницького регіону. Основний напрям – інформаційно-публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі і спортивні передачі.

НТН

«НТН» — молодий всеукраїнський інформаційний телеканал. Девіз інформаційної служби телеканалу – “Новини зараз”. Вцілому, шість годин гарячого інформаційного продукту цілодобово: економічні та політичні новини України та регіонів. Підбір фільмів, орієнтований на різновікову аудиторію. Глядачам представлені шедеври світового кіно, вітчизняні і зарубіжні телесеріали.

Сайт каналу: ntn.ua

Інтер

Телеканал «Інтер» – загальнонаціональний канал, в українському ефірі – з жовтня 1996 року. Весь цей час канал фактично є лідером вітчизняного телебачення. Такі позиції «Інтер» зайняв завдяки чіткому дотриманню первинно вибраної концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Сайт каналу: inter.ua

ICTV

Новини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосувати щодня, розважитись, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт каналу: ictv.ua

Телеканал «Україна»

Розважальні і інформаційні програми. Найновіші і кращі фільми і серіали. Щоденне ток-шоу. Телеканал «Україна» охоплює всі верстви населення. Мовлення інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне.

Сайт каналу: kanalukraina.tv

Новий канал

Всеукраїнський недержавний канал з великою кількістю ексклюзивних матеріалів. Репортерські розслідування, прямі ефіри, реаліті-шоу, обговорення і міркування, серіали, кіно і новини. Погляд каналу на події в Україні і світі. Неординарні матеріали, професіоналізм у поданні інформації.

Сайт каналу: www.novy.tv

2+2

Український телеканал, який пропонує кращі новинки світового кінематографу для того, хто уміє відчувати, для того, хто знає, як слід радіти. Фільми для молодих, які живуть насиченим життям і чекають саме такого ефекту і від кіно.

Сайт каналу: www.2plus2.ua

STAR FAMILY

Сімейний канал, в якому контент сформований з урахуванням інтересів, як самих маленьких глядачів, так і дорослої аудиторії. Кожен знайде для себе найкраще і найцікавіше.

Сайт каналу: www.starmediafilm.com

5-й канал

«5 канал» – інформаційний канал. Це самі останні новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Година Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та інші.

Сайт каналу: 5.ua

112 Україна

Інформаційно-просвітницький канал. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.

Сайт каналу: 112.ua

Парламентський канал “Рада”

Унікальний канал, що транслює винятково засідання Верховної Ради України. Звісно, важливий для всіх, хто цікавиться формуванням законодавства України і тенденціями в політиці. Голосування, виступи депутатів, ухвалення найважливіших законопроектів. Найбільш офіційний канал України.

Сайт каналу: www.rada.gov.ua

24 News

Телевізійний канал новин «24» — це оперативне, об’єктивне і неупереджене подання новин, цікавої та корисної для глядача інформації будь-якої пори дня. Не треба чекати наступного випуску новин на інших телеканалах — достатньо включити канал новин «24» і за півгодини взнати про найголовніше. Ніяких ток-шоу, серіалів, довгих розмов телеведучих, нескінченних рекламних блоків — тільки об’єктивні новини 24 години на добу.

Сайт каналу: www.24tv.com.ua

Культура

ТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури. Місія “Культури” – представляти суспільству сучасні моральні і ціннісні орієнтири.

Сайт каналу: cultureua.com

Детский Мир

«Детский Мир» – це перший канал, створений спеціально для дітей! Добрі ігрові і мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Сайт каналу: www.detskiymir.tv

Футбол – 1 та Футбол -2

Футбол 1 та Футбол 2 — телеканал для справжніх гурманів футболу. Ліга Чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, матчі найсильніших європейських чемпіонатів, американський футбол. Повний спектр «гри номер один у світі» з високою якістю зображення!

Сайт каналу: footballua.tv

UА: КРИМ

Cупутниковий телеканал Суспільного, який мовить 24/7 українською, російською та кримськотатарською мовами. Головна аудиторія телеканалу — мешканці Криму, переселенці та всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу – найкращі програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об’єднання “UА: Крим”.

Сайт каналу: www.crimea.suspilne.media

Плюс-Плюс

Якщо у вас є діти – “ПЛЮСПЛЮС” для вас! «ПЛЮСПЛЮС» – новий розважальний канал для батьків та їхніх дітей. Ми пропонуємо глядачеві кращі пізнавальні, розвиваючі та виховні програми, мультсеріали і класичне радянське дитяче кіно. «ПЛЮСПЛЮС» – це не канал для дітей. Це канал, який здатен зібрати перед телевізором всю сім’ю! Мовлення ведеться 24 години на добу.

Сайт каналу: www.plus-plus.tv

Піксель

«Піксель» – перший та єдиний український телеканал для дітей у цифровому ефірі. Це – якісний пізнавальний, розвиваючий та навчальний продукт для наймолодшого глядача. Зокрема, кращі зразки світового анімаційного мистецтва, визнані розвиваючі і навчальні проекти, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка.

Сайт каналу: www.pixelua.tv

Enter-фільм

«Enter-фільм» – кіноканал транслює фільми і програми про кіно для всієї сім`ї, для молодіжної аудиторії, в сітці віщання існує спеціальний кінопоказ для «опівнічників». Enter-фільм у своїй програмній політиці намагається максимально врахувати смаки і пристрасті найширшої аудиторії. Досить часто демонструються фільми, відмічені нагородами різних кінофестивалів.

Сайт каналу: www.enterfilm.com.ua

ZOOM

Zoom — українській розважальній телеканал. Змінив канал MTV Україна з 1 червня 2013 року.

Сайт каналу: zoomua.tv

М1

Український музичний канал, що розважає. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: знаменитостей, музикальні події, гарячі хіти, останні балачки… Про все, що показують і про що не хочуть говорити…

Сайт каналу: m1.tv

М2

Український супутниково-кабельний телевізійний канал з цілодобовою трансляцією в стереозвучанні музичних кліпів і розважальних програм для широкої аудиторії. В ефірі звучить тільки українська музика і той продукт, який створений українцями.

Сайт каналу: m2.tv

ТЕТ

«ТЕТ» – український канал, який транслює як новинні і розважальні програми, так і художні фільми, які стали класикою. Крім своїх телепередач телеканал транслює програми російської компанії «ТНТ».

Сайт каналу: www.tet.tv

НЛО TV

НЛО ТВ – молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!

Сайт каналу: nlotv.com

К1

«К1» – загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво програм, які відповідають найвищім професійним стандартам і очікуванням сучасної аудиторії.

Сайт каналу: k1.ua

К2

Телеканал К2 – це справжній подарунок для жінок. Романтичні серіали, фільми, ток-шоу, модні покази перенесуть вас у світ відчуттів, любові, пристрасті і краси! Легкий, емоційний і веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. Не зраджуючи своєму образу і залишаючись вірним своєму глядачеві, К2 пропонує ціле сузір`я програм, які допоможуть гарним хазяйкам смачно готувати, облаштовувати будинок, піклуватися про дітей, при цьому виглядати на всі сто! К2 – телеканал для жінок, що прагнуть досягти успіху в житті.

Сайт каналу: www.k2.ua

Indigo TV

Сучасний і стильний телеканал для тих, хто шукає гармонію в собі і відносинах з навколишнім світом. Телеканал транслює програми про сучасний спосіб життя, хобі, моду, кулінарію, сім’ю та гармонію людських відносин.

Сайт каналу: indigotv.com.ua

STAR CINEMA

Основне наповнення каналу ґрунтується на контенті вітчизняного кіновиробника Star Media, який постійно оновлюється. Рейтингові фільми і серіали, які користуються постійним попитом протягом багатьох років. Канал Star Cinema – це також новини зі світу кіно, історії зі знімальних майданчиків про особливості кіновиробництва.

Сайт каналу: www.starmediafilm.com

Мега

«Мега» – це найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати програм для тих, хто прагне знати більше про людину та її можливості і ладен щодня кидати виклик собі та оточуючому світові.

Сайт каналу: megatv.kiev.ua

Квартал

Це розважальний канал, програмна сітка каналу сформована з популярних в Україні та в світі шоу, фільмів і серіалів, анімаційних проектів Студії “Квартал 95”, а також спеціально придбаного контенту Західних виробників.

Сайт каналу: kvartal95.com

Bolt

Bolt – новий телеканал з фільмами вітчизняного виробництва, орієнтований на чоловічу аудиторію середнього віку, з постійно поповнюється бібліотекою фільмів. Крім того, на глядачів чекає маса тематичних програм про закулісся кіно і серіалів, історії створення відомих фільмів, огляди світових новинок і багато іншого.

Сайт каналу: –

Бігуді

Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу – вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. “Бігуді” створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Слоган телеканалу «Дякую, що ти є!».

Сайт каналу: biguditv.com

УНІАН

«УНІАН ТБ» — український просвітницько-інформаційний телеканал 1​+1 Media.​ В основі програмного наповнення — новини, аналітичні та публіцистичні програми (переважно виробництва «1+1 Media»), документальні фільми, матчі української Прем’єр-Ліги з футболу​і кіно. 

Сайт каналу: www.unian.net

Paramount Comedy

Кращі комедійні серіали, найвдаліші скетчі, популярні стендапи – Paramount Comedy показує все, що смішно. Paramount Comedy – розважальний канал українською мовою. До Вашої уваги вся інформація про наші серіали: подробиці й таємниці з життя героїв, факти про те, що відбувається на екрані й поза ним, а також відео, саундтреки та ігри.

Сайт каналу: www.paramountcomedy.com.ua

Наше Улюблене Кіно

Цілодобовий телеканал, що транслює широко відомі фільми провідних радянських і російських кіностудій. Особливе місце відведено програмам і кіноциклу, присвяченим ювілеям великих акторів і режисерів.

Сайт каналу: tv.belta.by

АМС

AMC — американський кабельний і супутниковий спеціалізований телеканал, який в першу чергу спеціалізується на показі класичних кінофільмів, а також показує обмежену кількість оригінальних шоу.

Сайт каналу: www.amc.com

ОЦЕ ТБ

Український розважальний телеканал.

Сайт каналу: www.slm.ua/otse-ua

Частотний план аналового телебачення

Не витрачай час та кошти!
Сплачуй за послуги онлайн на нашому сайті без комісій!