Підключення

Загальні умови

Для багатоквартирних будинків, що знаходяться у переліці діючого покриття, підключення виконується без обмежень протягом 1-го робочого дня після подання заявки на підключення. Для індивідуальних будівель (приватні садиби, офісні будівлі) визначаються в індивідуальному порядку.

Вартість підключення по технології Ethernet

Вартість підключення в багатоквартирних будинках м. Калинівка та м. Немирів складає
1 (одну) гривню 00 копійок. До вартості підключення входить: абонентський кабель від обладнання до порту клієнта (не більш ніж 10 метрів), включення порту з обох боків, початкове налаштування програмного забезпечення (крім серверних операційних систем).

Вартість підключення по технології GPON

Вартість підключення у багатоквартирних будинках для м. Вінниця, м. Калинівка, м. Немирів та смт Стрижавка складає 900 (дев’ятсот) гривень 00 копійок.

Вартість підключення індивідуальних будівель (приватні садиби, офісні будівлі) для м. Вінниця, м. Калинівка, м. Немирів, с. Дашківці, с. Лукашівка, с. Сальник, с. Павлівка та с. Лісова Лисіївка складає 2000 (дві тисячі) гривень 00 копійок.

Вартість підключення індивідуальних будівель (приватні садиби, офісні будівлі) для смт Стрижавка складає 900 (дев’ятсот) гривень 00 копійок.

До вартості підключення входить: оптоволоконний кабель від розподільчої точки до порту клієнта (не більш ніж 30 метрів по будинку), абонентські розподільчі пристрої, надання в безкоштовне користування абонентського обладнання, включення порту з обох боків, початкове налаштування програмного забезпечення (крім серверних операційних систем).

Що необхідно для підключення?

  • Перевірити наявність Вашого будинку у списку покриття. Перейти до списку
  • Обрати зручний для Вас тарифний план в розділі «Тарифи»
  • Зателефонувати за одним з контактних номерів та повідомити свої дані для оформлення замовлення на підключення, або подати замовлення особисто в офісі компанії
  • Сплатити вартість підключення та повідомити зручний для Вас час підключення