Акція “Легкий перехід!”

Акція “Легкий перехід”

Термін дії акції з 01 листопада 2018 р. до 28 лютого 2019 р.

Потенційний абонент, який переключається від іншого оператора до ПРОВАЙДЕРА, має змогу отримати акційне підключення  послуги доступу до мережі Інтернет за 99 грн 00 коп за технологією xPON та отримати можливість користуватись послугою Інтернет за акційним тарифом 100 мбіт/с за 180 грн 00 коп протягом року.

Для участі в акції необхідно звернутись в пункт обслуговування абонентів  ПРОВАЙДЕРА та подати заявку на підключення до мережі Інтернет, сплатити вартість акційного підключення у розмірі 99 грн 00 коп та платіж в розмірі вартості акційного тарифного плану за перший місяць користування послугою. При цьому необхідно надати абонентське обладнання, яке використовувалось для отримання доступу до мережі Інтернет,  копію договору з іншим провайдером (оператором) та підписати додаткову угоду з ПРОВАЙДЕРОМ.

Акційний тариф зі швидкістю доступу до мережі Інтернет 100 мбіт/с, абонентська плата складає 180 грн 00 коп на місяць за технологією xPON з необмеженим трафіком та діє протягом одного року, за умови своєчасного зарахування абонплати на особовий рахунок. У тарифний план також включено доступ до пакету трансляції телевізійних програм “Базовий”.

Акція розповсюджується на смт. Стрижавка Вінницької обл.

Регламент проведення акціії за посиланням…