Акція “З нами краще“

Акція “З нами краще”

Термін дії акції з 01 лютого 2019 р. до 01 лютого 2020 р.

Потенційний абонент, який переключається від іншого оператора до ПРОВАЙДЕРА, має змогу отримати акційне підключення послуги доступу до мережі Інтернет за 99,00 гривень за технологією xPON та отримати можливість користуватись послугою Інтернет за акційним тарифом “100+ОТТ” 100 мбіт/с за 250,00 гривень на місяць протягом року.

Для участі в акції необхідно звернутись в пункт обслуговування абонентів ПРОВАЙДЕРА та подати заявку на підключення до мережі Інтернет, сплатити вартість акційного підключення у розмірі 99,00 гривень та платіж в розмірі вартості акційного тарифного плану за перший місяць користування послугою. При цьому необхідно надати абонентське обладнання, яке використовувалось для отримання доступу до мережі Інтернет, копію договору з іншим провайдером (оператором) та підписати додаткову угоду з ПРОВАЙДЕРОМ (додаток No 16). Акційний тариф “100+ОТТ” зі швидкістю доступу до мережі Інтернет 100 мбіт/с, абонентська плата складає 250,00 гривень на місяць за технологією xPON з необмеженим трафіком та діє протягом одного року, за умови своєчасного зарахування абонплати на особовий рахунок. У тарифний план також включено доступ до пакету трансляції телевізійних програм “Максимум+HD”.

В акції не можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Акція не розповсюджується на абонентів, які мають заборгованість перед ПРОВАЙДЕРОМ за надані раніше послуги, до моменту погашення такої заборгованості.
В акції не можуть брати участь абоненти, які надають портативне (рухоме) обладнання для отримання послуг доступу до мережі Інтернет (рухомі маршрутизатори, абонентські термінали тощо).

Акція розповсюджується на м. Немирів Вінницької обл.

Регламент проведення акціії за посиланням…